Nové občanské sdružení - prostor pro vaše názory

6. 12. 2010, pondělí, 21:53
/images/clanky/strom_jpg.JPG

Sdružení Chraňme zeleň chce oslovovat lidi s aktivním přístupem k řešení problémů. Volná názorová forma a nezávislost na politických stranách dává sdružení možnost řešit  ekologická témata v našem městě a okolí. Proto vyzýváme všechny, kdo se chtějí aktivně připojit k našemu sdružení, aby poslali krátký motivační email na naši emailovou adresu info@chranmezelen.com.

Aktivit, které sdružení může a chce  provozovat je mnoho.....

Jsme např. zváni na jednání o kácení stromů a ne vždy máme zrovna v daný čas volno. Chceme sledovat jak se vede nově vysazeným stromům a na jakých lokalitách chce město sázet. Moc by nám pomohli lidé typu novináři, blogeři, aby přinášeli rozhovory nejen  s lidmi z  jejich okolí, ale i se zaměstnanci úřadů či soukromých firem, vykonávajících např. údržbu veřejné zeleně. Budeme si vážit i neregistrovaných čtenářů tohoto webu, kteří nám třeba v diskusi budou přinášet  tipy na zajímavé aktivity týkající se ekologických aktivit. Otevřeme společně oči a objektivy fotoaparátů a všímejme si zdánlivých maličkostí.

LeaShare |
Jméno   Heslo: 
text
  1 + 1 =
Další články:
25. 2. 2014, úterý, 21:25 - Město chystá pokácet lípy před školou UNESCO !
21. 1. 2014, úterý, 00:16 - Konference: Ochrana alejí pro rozvoj regionů
3. 9. 2013, úterý, 23:43 - Další kácení v nemocnici
15. 5. 2013, středa, 01:47 - Výstavba protipovodňových hrází začala - poškozené jerlíny u Masára
25. 4. 2013, čtvrtek, 01:14 - Sběr odpadků u dráhy
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace